TATRATeam předvedl totální dominanci a zvítězil

Vítězkami 16. ročníku Salming Floorball Games jsou hráčky TATRATeamu, které v devíti zápasech nezakusily hořkost porážky a s impozantním skóre 95:25 projely celým turnajem jako nůž máslem. Velký podíl na tom měla také Michaela Mechlová, která byla s 22 zásahy vyhlášena nejlepší střelkyní.

Na druhém místě skončil tým Vohořelý Crazy Vjetve. Liberecké matadorky v silné základní skupině braly až třetí příčku, takže v nadstavbě Elity B musely bojovat o jediné postupové místo do play-off. S nadšením sobě vlastním a v čele s Danou Nesměrákovou, která byla vyhlášena nejužitečnější hráčkou turnaje, ale předvedly ukázkové vstání z popela. Nejen že vyhrály nadstavbu, ale poté, co v předkole play-off zaskočily UNTERWASERMANky, doslova protančily až do finále.

Třetí místo je velkou odměnou pro tým Co kontakt, to faul B, který na úkor holek z NASAJ proklouzl do Elity A a v klidu si počkal na soupeře do play-off. Tím se staly obhájkyně loňského vítězství z týmu DEJ SI DVACET, kterým ale uštědřily překvapivou a trpkou porážku 0:2. Po prohře s budoucími vítězkami v semifinále si nakonec českolipské naděje odvezly 3. místo. V zápase o bronz se střetly s mladšími spoluhráčkami z klubu hrajícími pod názvem CHLEBA VE VÁJU, na které tak zbyla nepopulární bramborová medaile. Náplastí jim mohlo být ocenění jejich mladé brankářky Elišky Kolstrunkové jako nejlepší brankářky turnaje.