Posílení Medvědi Severu po roční pauze opět první

Pořadatelský tým Medvědi Severu se stal vítězem 16. ročníku Salming Floorball Games. Tak, jak je jejich zvykem, šli českolipští borci od prvního zápasu za svými cílem. Vlastně až od druhého, protože ušetřili síly díky nedostavení se soupeře k prvnímu zápasu. Nerozhodila je ani prohra s Ostřílenými Harcovníky a tak i díky 27 gólům nejlepšího střelce turnaje Kamila Bříšky si po roční pauze opět mohli navzájem předat ceny a pogratulovat.

Na druhé příčce se umístil loňský obhájce vítězství tým HroBeSo. Populární skvadra zaváhala na cestě do finále pouze v zápase s neméně populárním týmem Cabriolet Makers při remíze 4:4, ale ve finále se od ní štěstí odvrátilo a medvědího gólmana překonala pouze jedinkrát.

To gólman Tomáš Jurco svým výkonem pomohl týmu Všechno z první k tomu, aby stejně jako v roce 2022 získal třetí místo v turnaji. I proto byl direktoriátem turnaje vyhlášen nejlepším brankářem. Svým dílem k tomu přispěl také nejužitečnější hráč turnaje Radek Krajcigr. Sympatický tým EightJaggers v dramatickém posledním zápase podlehl až po nájezdech.