Turnajová párty v klubu LUXOR

Nejen florbalový zážitek, ale také turnajové zážitky mimo hřiště jsou pro nás důležité. Pro letošní ročník si náš dlouholetý turnajový partner klub LUXOR připravil pár specialit pro oba turnajové večery.

Páteční večer bude patřit stage v klubu LUXOR v současné době nejznámějšímu DJ v České republice, kterým není nikdo jiný než pražský MANENE. Že nevíš, o koho se jedná? Manene je bezesporu jedna z nejvýraznějších osobností za DJským pultem na naší taneční scéně. Nebere si servítky, vodku kropí proudem a občas vypadá jak šílenec z gothamského blázince. Během celého večera se také můžeš těšit i na další DJs, jako například JOKER, TARIII, LVCAS… Nebude chybět také laser show, fire-show a velkoplošná projekce.

Sobotní večer bude klub LUXOR patřit oblíbené Oldie’s party. Taneční hudba z 80-tých a 90-tých let slibuje večer plný tance a společné zábavy. Díky partnerství s klubem Luxor mají všichni účastníci turnaje vstup zdarma, pokud se při vstupu prokážou turnajovým náramkem. Ten obdrží zástupci týmů při akreditaci v pátek na zimním stadionu na direktoriátu turnaje (pracoviště za mantinelem mezi hřišti).

Tak neváhej vyrazit - v LUXORu už se na tebe těší!